Представляємо Н О В И Н К И !

 Лінійку випробувальних систем «РЗА-ТЕСТЕР»

 

Трифазні та шестифазні випробувальні системи і комплекси «РЗА-ТЕСТЕР»

Нові моделі приладів 12 та 121  серійно представлені з березня 2021 року для перевірки і випробувань вторинного і первинного (з додатковими пристроями) електрообладнання в електроенергетиці, залізниці, нафтогазової та інших енергоємних галузях промисловості на об'єктах 0,38-750 кВ.

 

Моделі 12 і 121 (3 х 35 А, 550 ВА / Вт, 3 х 150 В, 180 ВА / Вт).

 

Область застосування - ручна і автоматизована перевірка та налагодження пристроїв РЗА всіх поколінь, починаючи від простих реле, електромеханічних панелей і закінчуючи складними мікропроцесорними захистами будь-яких виробників.

Висока точність, управління приладом протоколом обміну даних Ethernet (LAN) і USB, універсальність, формування і відтворення сигналів, архівування протоколів випробувань, компактність і мала вага - основні характеристики моделей «РЗА-ТЕСТЕР».

Мають сертифікати відповідності, декларації відповідності технічному регламенту по ЕМС і низьковольтному обладнанню.

Гарантійний термін - 3 роки.

Метрологічна атестація - 2 роки.

 

 

Теперь функція ГТЧ (Генератор технічної частоти) реалізована в випробувальном комплексі  «RPAT».

Комплекс серійно представлений з однофазним приладом "RPAT 112".

Сертифікований, задекларований, метрологічна атестація - 2 роки.

5 – 7 листопада 2019 року компания «ЮНІТІ» взяла участь у XVII Международной спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості – 2019».

На стенді участники виставки ознайомилися з випробувальним обладнанням для тестування та перевірки параметрів РЗА, отримали детальну технічну консультацію щодо функціональності даного обладнання і його застосування. Так само варто відзначити, що представлене обладнання використовується більше 10 років на АЕС, сертифіковане, задекларовано, має гарантійний термін 3 роки і метрологічну атестацію на 2 роки, діюча система якості ISO 9001:2015.                                                                                                             Дякуємо всім, хто відгукнувся на наше запрошення і відвідав виставку!

 

 

Проведено навчання спеціалістів ЮУАЕС  НАЕК Енергоатом за програмою «Навчання та стажування з використанням випробувальних систем «РЗА-ТЕСТЕР» з керуючою програмою «U-Gran Test System» .

Участь у 34-му засіданні Ради Фахівців з електоротехніческому обладнання з 16 квітня по 18 квітня 2019 р. на майданчику ВП «Рівненська АЕС» з тезами виступу на тему: «Випробувальне обладнання пристроїв релейного захисту та протиаварійної автоматики»