Акціонерне Товариство «ЮНІТІ» засновано 22 грудня 1995 року

 

З 2003 року компанія спеціалізується  на розробці, випуску та доставці сучасних випробувальних комплексів для перевірки та налаштування  вторинного та первинного (з додатковими пристроями) електрообладнання в електроенергетиці, підприємствах транспорту, нафтогазовій, металургійній, хімічній, гірничодобувній та інших енергоємних галузях промисловості на об’єктах 0,38 – 750 кВ.

 

Сфера застосування – ручна та автоматизована перевірка та налаштування пристроїв р елейного з ахисту та протиаварійної автоматики всіх поколінь, починаючи з простих реле, електромеханічних панелей, завершуючи складним мікропроцесорним захистом різних виробників.

 

Споживачами являються такі підприємства, як:  НЭК «Укренерго», НАЭК «Енергатом» (АЭС), «Укрзалізниця», «Нафтогаз України»,  ГАЕС, ТЕС, ТЕЦ, Обленерго, енергоємні заводи і підприємства, всі масштабні вітчизняні виробники релейного захисту і протиаварійної автоматики, а також підприємства, які обслуговують енергооб’єкти. 

 

На сьогоднішній день на об’єктах Мінпаливенерго України  для забезпечення надійної роботи енергосистем  перебуває в експлуатації понад 350 комплектів випробувального обладнання виробництва фірми ЮНІТІ.

 

Обладнання використовується також в Росії, Казахстані, Азербайждані, Туркменістані, Вірменії та В’єтнамі.

 

На підприємстві впроваджена та діє система керування якістю ISO 9001:2015. Сертифікаційний аудит проводиться одним из самих авторитетных международних органів в області сертифікації – Bureau Veritas Certification Holding SAS-UK Branch (Англія, Лондон).

 

Продукція підприємства пройшла експертизу в Мінпаливенерго, має технічні умови

 

ТУ У 30.0-23465204 - 001:2006,

ТУ У 26.5-23465204 - 002:2015,

ТУ У 27.1-23465204 - 004:2015, 

ТУ У 26.5-23465204 - 003:2017.

Права інтелектуальної власності на обладнання мають охорону:

 Патенти та свідоцтва на торгові маркиАО ЮНИТИ АО ЮНИТИ

 

Кожна партія підлягає обов’язковій декларації, сертифікації Держстандарту України, володіє високими технічними характеристиками та сучасним дизайном. Користується зростаючим попитом у замовників.

 

Керівництво компанії «ЮНІТІ» та її співробітники прагнуть до чіткого та оперативного виконання планів щодо розширення виробництва, забезпечення поставки продукції, її супроводу та ремонту, враховують побажання наших замовників, забезпечують партнерські відносини зі своїми споживачами випробувального обладнання

 

Компанія «ЮНІТІ»  враховує та вдячна за  всі зауваження, побажання та коментарі.  Звертатися можна на будь-якому етапі: до, під час, після розробки та поставки продукції

 

Запрошуємо Вас до співпраці
З повагою, дирекція та колектив