До уваги Замовників: Під час внесення обладнання до інвестиційної програми просимо Вас указувати модифікації обладнання

(дивись розділ Оформити замовлення)

 

Трифазна випробувальна система РЗА-ТЕСТЕР

Для перевірки та випробувань вторинного та первинного (з додатковими пристроями) електрообладнання в електроенергетиці, залізниці, нафтогазовій та других енергоємних галузях промисловості на об’єктах 0,38-750 кВ.

Область застосування – ручна та автоматизована перевірка та наладка пристроїв РЗА усіх поколінь, починаючи з простих реле, електромеханічних панелей та закінчуючи складними мікропроцесорними захистами будь-яких виробників.

Шестифазний випробувальний двохелементний комплекс РЗА-ТЕСТЕР

Для перевірки та випробувань багатофазних (до 6-ти) і багатоканальних (до 6-ти), як складних мікропроцесорних релейних захистів, так і комплексних пристроїв захисту та автоматики  вторинного та первинного (з додатковими пристроями) електрообладнання в електроенергетиці, залізниці, нафтогазовій та других енергоємних галузях промисловості на об’єктах 0,38-750 кВ. (6х35 А 550 ВА, 6х125 В/300 В, 150 ВА/225 ВА).                                       

Однофазний випробувальний комплекс RPAT

Представлений портативним однофазним випробувальним комплексом з приладом "RPAT-124" або "RPAT-112" для перевірки та випробувань вторинного та первинного (з додатковими пристроями) електрообладнання в електроенергетиці, залізницях, нафтогазовій та других енергоємних галузях промисловості на об’єктах 0,38-750 кВ (1х40А 650ВА, 1х300В 225ВА).

            Область застосування – ручна та автоматизована перевірка та наладка пристроїв РЗА всіх поколінь в однофазному режимі, починаючи з простих реле, електромеханічних панелей до складних мікропроцесорних захистів будь-яких виробників.

 

 

Трансформатор струму ТТ-350/400

Однофазний трансформатор струму «ТТ-350/400» призначений для розширення функціональних можливостей випробувальних систем та комплексів.

Дозволяє підвищувати струм, що видається випробувальною системою «РЗА-ТЕСТЕР»/випробувальним комплексом  «RPAT» до 350 А / 400 А (на клемі "350 А / 400 А") та зменшувати мінімальний струм до 0,1 мА (на клемі "3,5 А / 4,0 А") та видавати струм на початку діапазону з багатотомними активними навантаженнями.

 ТТ-350 / 400 є пристроєм масштабування струмів з високою точністю з коефіцієнтами перетворення струмів 10; 0,2 та 0,1.

Трансформатор напруги ТН-600

Трифазний «ТН - 600» призначений для розширення функціональних можливостей випробувальної системи «РЗА-ТЕСТЕР».

Він дозволяє збільшити напругу, що видається випробувальною системою «РЗА-ТЕСТЕР» до 600 В або зменшити мінімальну напругу до 0,04 В. «ТН - 600» є пристроєм для масштабування напруг з високою точністю з коефіцієнтами перетворення 4, √3, 1, 1/√3.

 

 

Універсальний трансформаторний еквівалент УТЭ

Призначений для розширення функціональних можливостей випробувальної системи «РЗА-ТЕСТЕР» під час перевірки пристроїв релейного захисту та протиаварійної автоматики на об’єктах енергетики. Використання «УТЭ» забезпечує: моделювання існуючих схем підключення вимірювальних кіл напруги до пристрою релейного захисту  та протиаварійної автоматики; імітацію різноманітних видів обривів у вимірювальних колах напруги; перевірку логіки роботи дистанційних та струмових захистів.

Блок стандартних навантажень «БСН-600»

Імітатор навантажень релейних захистів та панелей призначений для перевірки праце спроможності, калібрування, метрологічної повірки та наладки випробувальних систем та комплексів типу «РЗА-ТЕСТЕР»  в умовах лабораторій РЗА та електроцехів, метрологічних та науково - досліджувальних центрів, підприємств – виробників енергетичного обладнання та інших. Випускається в двох модифікаціях для стендів з напругами 125 В та 300 В.

 

Джерело постійної напруги ИПН-300

Портативне потужне регульоване джерело постійної напруги(3 кВт) призначене для живлення радіотехнічних та електротехнічних пристроїв регульованою стабілізованою напругою. Може використовуватися під час проведення робіт з наладки, ремонту та лабораторних досліджень високовольтних вимикачів, електродвигунів постійного струму, пристроїв релейного захисту та будь-яких  систем, що потребують використання стабілізованої постійної напруги.

           

• Регульоване значення вихідної напруги: 7 - 300 В.
• Значення вихідного струму: 0 - 10 А.
• Вихідна потужність: до 3000 Вт.
• Вага: 9,8 кг.

 

Високочастотний комплекс ВЧК-01

Випробувальний комплекс для перевірки ВЧ трактів апаратури релейного захисту та автоматики. ВЧК-01 працює під керуванням комп’ютеру через USB порт. Апаратна частина приладу складається з двох передавачів сигналів довільної форми, приймача потенційного сигналу, приймача струмового сигналу, 8-ми дискретних входів та 8-ми дискретних виходів.

Валізи підвищеної міцності з колесами

Для надійного транспортування, безпечного перевезення, компактного та надійного зберігання випробувального обладнання. «РЗА-ТЕСТЕР» и «RPAT»

Валіза вміщує: прилад, ноутбук, комплектне приладдя та документацію. Повна герметичність, клас захисту IP-67. Виключено потрапляння всередину піску, пилу, води при повному зануренні. Валіза оснащена клапаном вирівнювання внутрішнього та зовнішнього тисків.

Запірні механізми виключають мимовільне відкривання. Є вушка з «нержавійки» для замків під час зберігання і довготривалого транспортування. Колеса на підшипниках, посилені, закруглені кути кейса.

 

Дякуємо Вам за проявлений інтерес до нашої продукції