Склад

спеціального програмного забезпечення

«U-GRAN Test System»

випробувальної системи «РЗА-ТЕСТЕР»

 

Б а з о в а     п о с т а в к а

Модуль „Незалежне джерело”

Функціональні блоки

Характеристика

Конфігурація

Задаються параметри пристрою, що перевіряється

Векторна діаграма

Формуються початкові умови трьохфазних гармонійних сигналів струмів і напруг (AC або DC) і здійснюється запуск гармонійних сигналів і складних циклограм

Гармоніки

Формуються складні гармонічні сигнали з урахуванням вищих гармонік, субгармонік, аперіодичних складових

Цифрограми

Відтворюються в реальному часі форми струмів і напруг, сформованих в цифровому форматі COMTRADE іншими пристроями РЗА або різними цифровими моделями

Зміна координат

Відтворюється режим автоматичної заміни (збільшення, зменшення) координат - напруги і струму (AC або DC) для визначення параметрів спрацьовування пристрою, що перевіряється

Складний режим

Формуються на основі простих цифрограм з функціональних блоків «Векторна діаграма», «Гармоніки», «Цифрограми», «Зміна координат» складних цифрограм, призначених для комплексної перевірки пристроїв РЗА

Результати

Відтворюється інформація про результати перевірки

пристроїв РЗА

В даному модулі передбачена можливість записувати в бібліотеку і зчитувати з неї інформацію про підготовлені користувачем режими роботи з пристроями РЗА, які перевірялися.

Модуль „Осцилограф”

Модуль «Осцилограф» призначений для аналізу цифрограм, отриманих з цифрових пристроїв РЗА, як зарубіжних, так і вітчизняних фірм, а також створених за допомогою цифрових моделей. Програма працює з протоколами обміну COMTRADE, ІМСКОЕ, а також з інформацією, записаною в текстовому форматі. Можлива робота і з іншими протоколами обміну. Даний модуль передбачає виконання таких функцій: виділення фрагмента цифрограми, переміщення за годинниковою віссю, установка маркерів, відображення миттєвих значень координат режиму, гармонійний аналіз, виділення симетричних складових, визначення діючих значень, визначення місця пошкодження (для цифрограм з ЛЕП), побудова годографів, відображення зон спрацювання дистанційних захистів, синтез (математичні операції з координатами режиму)

Модуль „Прості реле”

Функціональні блоки

Характеристика

Реле проміжні

Програма автоматичної перевірки простих проміжних і сигнальних реле, як на змінній, так і на постійній напрузі або струмі. Відображається інформація про результати перевірки реле. Формуються автоматично протоколи перевірки.

Реле напруги

Автоматична програма перевірки простих спеціалізованих реле на змінній напрузі. Відображається інформація про результати перевірки реле. Формуються автоматично протоколи перевірки

Реле струму

Програма автоматичної перевірки простих спеціалізованих реле з незалежною характеристикою змінного струму. Відображається інформація про результати перевірки реле. Формуються автоматично протоколи перевірки

Реле потужності

Автоматична програма перевірки простих спеціалізованих реле потужності змінної напруги типу РБМ / 178, РМ 11-18, РФМ-13-18. Відображається інформація про результати перевірки реле. Формуються автоматично протоколи перевірки

Реле частоти

Програма автоматичної перевірки простих спеціалізованих реле частоти змінного струму. Відображається інформація про результати перевірки реле. Формуються автоматично протоколи перевірки

 

 

Модуль „Дистанційний захист”

Функціональні блоки

Характеристика

Конфігурація

Задаються параметри пристрою, що перевіряється.

Модель

Задаються параметри моделі енергосистеми для перевірки пристроїв дистанційного захисту.

Імпедансна площина

Відображаються зони спрацювання окремих ступенів дистанційного захисту, точки пошкодження і вид к.з. в імпедансній площині.

Векторна діаграма

Формуються початкові умови трьохфазних гармонійних сигналів струмів і напруг для імітації різних видів к.з., здійснюється запуск гармонійних сигналів і складних циклограм.

Гармоніки

Формуються складні гармонічні сигнали з урахуванням вищих гармонік, субгармонік, аперіодичних складових.

Цифрограми

Відтворюються в реальному часі форми струмів і напруг, сформованих в цифровому форматі COMTRADE іншими пристроями РЗА або різними цифровими моделями.

Складний режим

Формуються на підставі простих цифрограм з функціональних блоків «Векторна діаграма», «Гармоніки», «Цифрограми», «Зміна координат» складних цифрограм, призначених для комплексної перевірки пристроїв РЗА.

Результати

Відтворюється інформація про результати перевірки пристроїв РЗА.

В даному модулі передбачена можливість записувати в бібліотеку і читати з неї інформацію про підготовлені користувачем режими роботи з пристроями РЗА, які перевіряються, а також автоматичне зчитування дистанційних зон в форматі * .rio з пристроїв дистанційного захисту фірм SIEMENS (7SA502, 7SA513, 7SA611, 7SA522 ... ), ABB (REL511, REL521, REL531 ...), а також інших дистанційних захистів, які використовують експорт формату  *.rio, аналог *.xrio.

Модуль „Струмовий захист”

Програма автоматичної перевірки струмових захистів з залежною, незалежною, звортньою та прямою характеристиками згідно стандарту ІЕС. Відображається інформація про результати перевірки захисту. Формуються автоматично протоколи перевірки.

 

 

 

Д о д а т к о в а     п о с т а в к а

 

Модуль „Джерело з двох пристроїв”

 

Дозволяє одним ноутбуком /ПК синхронізувати два незалежних пристроя «РЗА-ТЕСТЕР» для формування багатофазних (до 6-ти) та багатоканальних (до 6-ти) джерел струму і напруги та збільшення функціональності з метою перевірки і налаштування захистів. Наприклад: перевірка таких захистів, як диференційний захист, диференційно-фазовий захист; збільшення дискретних входів та виходів; збільшення  величини і потужностей джерел струму (до  210 А / 3100 ВА)  та інше. 

 

Модуль „Диференціальні реле”

Програма автоматичної перевірки диференціальних реле. Відображається інформація про результати перевірки реле. Формуються автоматично протоколи перевірки.

 

Модуль „Реле частоти уніфіковане УРЧ-3М”

Програма перевірки уніфікованих реле частоти серії УРЧ-3М. Формується інформація про результати перевірки реле з фіксацією зміни швидкості частоти.  Автоматично формуються протоколи перевірки.

 

Модуль „Синхронізатор”

Програма перевірки пристроїв синхронізації типу СА1 і перевірки АПВ з контролем синхронізму. Формується інформація про результати перевірки реле. Автоматично формуються протоколи перевірки.

 

Модуль „МРЗС-05М”

Автоматизована програма перевірки і тестування мікропроцесорного пристрою МРЗС-05М всіх версій. Відображається інформація про результати перевірки реле.

Формуються автоматично протоколи перевірки. Впроваджено у виробництві на ВО «Київприлад».

 

Модуль „МРЗС-05Л”

Автоматизована програма перевірки і тестування мікропроцесорного пристрою МРЗС-05Л всіх версій. Відображається інформація про результати перевірки реле.

Формуються автоматично протоколи перевірки. Впроваджено у виробництві на ВО «Київприлад».

 

Модуль „Незалежна частота”

Формування гармонійних сигналів (напруг і струмів з незалежною зміною частоти в кожному каналі і одночасною можливістю зміни сигналів по амплітуді і фазі).

 

 

Скачати:

-  Демоверсію Спеціального ПЗ українською з drive.google.com

-  Інструкцію користувача СПЗ українською